Klubové aktivity 2017/2018 | Škola Nebušice
Mateřská škola

Klubové aktivity 2017/2018

Klub v roce 2017/2018 nabral novou podobu a nastavil nová pravidla fungování. Byla zvolena nová předsedkyně a splněny veškeré legální požadavky pro správné fungování klubu. Připravili jsme nové stanovy, které si můžete přečíst ZDE a ve spolupráci se školou jsme se pustili do několika akcí.


 

Milí rodiče,

s radostí vám oznamuji výtěžek sbírky, kterou Klub rodičů pořádal na zahradní slavnosti: na vodní prvek jsme pro děti vybrali kulaťoučkých 9.898,- Kč. Škole tak poskytneme příspěvek ve výši 10.000,- Kč. S paní ředitelkou vybereme ten nejvhodnější prvek tak, aby mohl být hned po zimě na školní zahradu nainstalován. Díky všem, kteří dětem přispěli a vůbec všem, kteří si společně s dětmi a učiteli přišli zahradní slavnost užít!

Moc vám děkuji za vaše roční příspěvky do Klubu rodičů!!!Pokud jste ještě v tomto školním roce nepřispěli, můžete tak učinit převodem na účet Klubu č. 256037851/0300, ideálně do konce listopadu. Všechny potřebné informace naleznete na webu školy.

V příloze a na nástěnkách školy najdete přehled aktivit, na kterých se Klub rodičů podílel v loňském školním roce. Myslím, že se nám daří dokázat, že spolková činnost rodičů má smysl a že s vašimi příspěvky nakládáme smysluplně.

V Klubu máme několik nových členů, téměř všechny třídy mají v Klubu svého zástupce. Na našich akcích pravidelně pomáhají i rodiče, kteří nejsou formálními členy Klubu rodičů, pro naši spolkovou činnost jsou ale úplně stejně důležití. Aktuální seznam členů Klubu, včetně emailových kontaktů, najdete na webu školy.

Pokud máte jakýkoli nápad, kterým bychom mohli dětem udělat radost nebo jakoukoli připomínku či žádost o pomoc týkající se vašich dětí či dění ve škole, neváhejte se s důvěrou obrátit na svého zástupce v Klubu či na kohokoli z nás.

Těšíme se na setkání na dalších akcích, nejpozději na Vánočním jarmarku v pondělí 3. prosince, kde Klub opět zajistí občerstvení, jistě s vaší vydatnou pomocí.

 

 

 

 


Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. Nakódoval Tomáš Hlad.